Masz pytanie? Zadzwoń: +48-32-724-39-41

Zastrzeżenia prawne

HomeHome»Zastrzeżenia prawne

Zastrzeżenia prawne dotyczące treści publikowanych na www.romaniaexpo.pl

Operatorem marki ‚Romania Expo’ oraz strony internetowej www.romaniaexpo.pl są spółki z Grupy Qarcata: Qarcata Polska sp. z o.o. z/s w Tychach oraz S.C. Qarcata Eastern Europe & Balkans S.R.L. z/s w Bukareszcie.

Spółki wchodzące w skład Grupy Qarcata dokładają wszelkich starań, aby informacje zawarte na www.romaniaexpo.pl, w szczególności w dziale „Aktualności”, były rzetelne, kompletne i aktualne.

Spółki te zrzekają się jednocześnie wszelkiej odpowiedzialności z tytułu wszelkich szkód bezpośrednich lub pośrednich, przypadkowych lub wtórnych, w tym utraty zysków czy powstaniem strat, wynikających z lub związanych z użytkowaniem strony internetowej www.romaniaexpo.pl i jej zawartości.

Spółki te zrzekają się w szczególności odpowiedzialności za skutki prawne, finansowe i gospodarcze oraz wszelkie inne następstwa działań podjętych przez użytkowników i odwiedzających stronę www.romaniaexpo.pl na podstawie lub w wyniku otrzymanych poprzez tę stronę porad, informacji i opracowań, oraz działań użytkowników i odwiedzających w jakikolwiek sposób powiązanych z korzystaniem z treści zawartych na tej stronie.

Zapisz się na newsletter!

Będziemy dostarczali Ci wieści z rynku, porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych targach, wystawach i konferencjach.

free newsletter templates powered by FreshMail