Masz pytanie? Zadzwoń: +48-32-724-39-41

Usługi Romania Expo

Rozwój eksportu do Rumunii

Polskie firmy rokrocznie zwiększają przychody z eksportu do Rumunii. Już dziś Rumuni importują z Polski więcej, niż z Chin czy z Rosji.

Na podstawie wieloletnich doświadczeń stworzyliśmy autorski, innowacyjny model współpracy, umożliwiający polskim producentom i dostawcom usług sprawne rozpoczęcie eksportu do Rumunii przy niewielkiej inwestycji początkowej.

Zobacz więcej

Otwarcie firmy w Rumunii

Niektóre przedsięwzięcia eksportowe czy inwestycyjne wymagają fizycznej obecności na rumuńskim rynku, m.in. rejestracji firmy, zatrudnienia lokalnego personelu, wynajęcia nieruchomości.

Dysponując własnym biurem w Bukareszcie, zapewniamy skuteczne i sprawne wykonanie tych działań. Po ok. 8 tygodniach od rozpoczęcia prac zaprosimy Cię do Rumunii i przekażemy w pełni funkcjonalny rumuński oddział Twojej firmy.

Zobacz więcej

Udział w targach w Rumunii

Jesteśmy przedstawicielem Romexpo - największego rumuńskiego organizatora targów, wystaw i ekspozycji.

Polskim eksporterom zapewniamy informacje nt. wydarzeń organizowanych przez Romexpo oraz bezpłatną pomoc w przeprowadzeniu formalności związanych z uczestnictwem w targach.

Pozyskanie dostawców w Rumunii

Rynek rumuński daje w określonych branżach szerokie możliwości działań sourcingowych – pozyskania alternatywnych źródeł dostaw w celu obniżenia kosztów bądź zdywersyfikowania portfela dostawców.

Otrzymasz od nas analizę, pokazującą, w jakim stopniu Twoje przedsięwzięcie jest wykonalne, a następnie dane kontaktowe rzetelnych dostawców.

Napisz do nas

Zapisz się na newsletter!

Będziemy dostarczali Ci wieści z rynku, porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych targach, wystawach i konferencjach.

free newsletter templates powered by FreshMail